Alternatif Film Afişleri – 1

Obscene 923 kez görüntülendi
Alternatif Film Afişleri – 1

Sinema severler taradından hazırlanan alternatif film afişleri’nin ilki Amelie. 1953 doğumlu Fransız yönetmen Jean-Pierre Jeunet tarafından yönetilen film 2001 yılında gösterime girmiş bir romantik komedi. Kült filmler listelerinde görebileceğiniz Amelie, Aline Bonetto’nun sanat yönetmenliğinde “en iyi sanat” ödülünü de almıştır. Amelie film izle.

charlie'nin çikolata fabrikası film izle

Charlie’nin Çikolata Fabrikası

İngiliz yazar Roald Dahl tarafından 1964 yılında yazılan çocuk kitabı, 2005 yılında usta yönetmen Tim Burton tarafından beyaz perdeye uyarlandı. Willy Wonka karakteri ise Johnny Depp tarafından canlandırıldı. Charlie’nin Çikolata Fabrikası film izle.

Forrest Gump film izle

Forrest Gump

ABD yapımı olan film 1994 yılında beyaz perdede yayınlandı. Türü ise dramatik komedi ve romantik film. Winston Groom tarafından yazılıp Robert Zemeckis tarafından yönetildi. Başrollerde ise Tom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise ve Sally Field rol alıyor. Imdb’de en iyi filmler listesinde 18. sırada olan filmin puanı ise 8,7. Film gösterime girdikten sonra birçok ödül topladı. Forrest Gump film izle.

Her film izle

Her

Daha önce John Malkovich Olmak filmiylede kendini kanıtlayan yönetmen Spike Jonze, yaratıcı yazar Charlie Kaufman olmadan da özgün işler yapabileceğini bu film ile kanıtlıyor. Konu yapay zekaya aşık olan Theodor etrafında dönüyor. Her film izle.

yıldızlararası film izle

Yıldızlararası

Christopher Nolan’ın filminde dünyanın yok olmakta olduğunu görüyoruz. Dünyadan bir şekilde kaçmamız gerekiyor çünkü filmin konusu buna dayanıyor. Yıldızlararası bilim insanı olmak veya astrofizik alanıyla ilgilenmek için birçok insana ilham veriyor. Yıldızlararası film izle.

Lolita film izle

Lolita

Vladimir Nabokov tarafından yazılan roman 12 yaşında bir kızın hikayesini anlatıyor. Stanley Kubrick tarafından 1962 yılında sinemaya uyarlanan filmin kitabın ironisini iyi bir şekilde aktardığına dair herkes hemfikir gibi gözüküyor. Ayrıca 1997’de Adrian Lyne tarafından uyarlanan bir versiyonu daha mevcut. Lolita film izle.

Pulp Fiction film izle

Pulp Fiction

Quentin Tarantino tarafından yapılan film kült filmler listesinde ilk sıralara oturuyor. Başarılı ve kendi hayran kitlesine sahip yönetmen Quentin Tarantino bu filmlede izleyenleri hayran bırakıyor. Türkçeye Ucuz Roman olarak çevrilen film birçok yıldız oyuncuyu kadrosunda barındırıyor. Pulp Fiction film izle.

 

Alternatif Film Afişleri devam edicek…

Afiş arşivimizdeki ilginç alternatif afişleri paylaşmaya devam edeceğiz. Bu seriyi daha yakından takip edebilmek için facebook sayfamızı beğenmeniz yeterli. Facebook’da takip edin…

Kategoriler

Sen ne düşünüyorsun? Yorumunu yap!

Ad *
Gösterilecek İsim
Eposta Adresi *
Eposta adresiniz kesinlikle paylaşılmayacaktır
Website